Ogólnopolska konferencja „Joga dla zdrowia. Terapeutyczne aspekty praktyk psychosomatycznych – teoria, praktyka, obrazowanie”

with Brak komentarzy
W dniach 19-21 czerwca 2023 r. odbywa się Ogólnopolska konferencja naukowa „Joga dla zdrowia. Terapeutyczne aspekty praktyk psychosomatycznych – teoria, praktyka, obrazowanie” organizowana przez Pracownię Badań nad Jogą (działającą przy Zakładzie Filologii indyjskiej, Uniwersytet Wrocławski) przy współorganizacji Pracowni Badań nad Współczesną Literaturą Hindi im. H.R. Bachchana (Uniwersytet Wrocławski), Instytutu Filozofii i Socjologii (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie) oraz Zakładu Nauk Społecznych (Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu).

Zapraszamy do wysłuchania referatów, a także do udziału w dyskusjach.

Więcej informacji w pliku.